В Комсомольському селищному Палаці культури Харківський обласний і Зміївський районний центри зайнятості за підтримки Зміївської РДА організували профорієнтаційний захід «Парад професій». У ньому взяло участь близько 600 учнів 9, 10, 11 класів із селища Комсомольського, сіл Шелудьківка, Геніївка та Лиман.

Відвідувачі «Параду професій» отримали можливість поспілкуватися з представниками 17 навчальних закладів, які готують спеціалістів за професіями та спеціальностями, що затребувані та необхідні на сучасному ринку праці. Серед них були й представники навчальних закладів, які готують кадри для агропромислового комплексу. Це аграрний університет  ім. В.Докучаєва, технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка, коледж переробної та харчової промисловості цього вишу, зооветеринарна академія.

Консультанти Зміївського районного центру зайнятості надавали учням допомогу у професійному визначенні. За допомогою сучасних психологічних методик відвідувачі заходу пройшли тестування щодо вибору професії, професійних здібностей, схильності до підприємницької діяльності та відповіли на запитання анкети, що стосувалися вибору майбутньої професії.

Заступник директора Зміївського центру зайнятості Юлія Рішко зазначила: «Навчальні заклади міста Харкова готові запросити випускників шкіл до себе. Отримані професії та спеціальності нададуть можливість в подальшому знайти гідну роботу по душі з достойною заробітною платою».

(За матеріалами газети «Вісті Зміївщини»)