С(Ф)Г „Промінь” засноване в 1995 році.

З моменту заснування і по теперішній час господарство очолює Небоженко Володимир Анатолійович. У власності та оренді господарства  знаходиться  2268 га орної землі. Середньооблікова кількість працюючих – 28 чоловік.

Господарство сповідує сучасний стиль розвитку – динамічний, високотехнічний, інноваційний та з урахуванням ринкових особливостей ведення бізнесу. Завдяки плідній праці всього колективу в сільськогосподарському підприємстві з року в рік отримують  одні з найвищих у районі урожаїв зернових та зернобобових культур, соняшнику,  цукрового буряку. Також господарство славиться своїм чудовим садом на крапельному зрошенні.

За підсумками роботи у 2015 році господарство занесено на районну Дошку пошани.

С(Ф)Г „Обрій” веде свою виробничу діяльність з 2000 року. На сьогоднішній день це сучасне підприємство з розвиненою матеріально-технічною базою.

В  господарстві обліковується 1563 га орної землі. Кількість працюючих – 16 чоловік. Підприємство стабільно отримує високі врожаї сільськогосподарських культур, дбає про добробут сільських трударів, надає допомогу соціальній сфері села.

Голова С(Ф)Г „Обрій” Євчун Надія Яківна нагороджена   державною відзнакою Президента України – орденом Княгині Ольги за визначні заслуги в сфері сільськогосподарського виробництва.

За підсумками роботи у 2015 році Євчун Н.Я. визнана одним з найкращих керівників сільськогосподарських підприємств району, занесена на районну Дошку пошани.