Цього року вчетверте проводився обласний журналістський конкурс «Твоє село, Харківщино». Його організатор – обком профспілки працівників агропромислового комплексу.

Як розповіла голова обкому Ніна Байбакова, працівники ЗМІ змагалися в 4 номінаціях. І якщо в минулі роки в конкурсі брали участь 30-40 журналістів, то зараз до журі надійшло більше 100 газетних публікацій, теле- та радіопередач.

«Ми раді, що увага медіа до сільської тематики зростає з кожним роком, журналісти все глибше переймаються проблемами села, не байдужі до його долі», – зазначила Ніна Байбакова.

У номінації «Краще висвітлення проблем економічного розвитку агроформувань» переможцями стали головний редактор Борівської районної газети «Трудова слава» Тетяна Гунько, директор ТОВ «Творче об’єднання-студія «Символ» Ольга Калашник та редактор Харківської обласної державної телерадіокомпанії Федір Нищета.

У номінації «Краще висвітлення проблем соціального розвитку сільських населених пунктів Харківщини» перемогли редактор міськрайонної газети «Обрії Ізюмщини» Костянтин Григоренко та директор Куп’янської телерадіокомпанії Вікторія Ларіонова.

У номінації «Краще висвітлення проблем земельних відносин на селі» кращими стали журналіст газети «Слобідський край» Ігор Тесло та редактор Харківської обласної державної телерадіокомпанії Ганна Прокаєва.

У номінації «Краще висвітлення проблем відродження духовності і культурної спадщини на селі» перемогли завідувач сільськогосподарського відділу газети «Голос Лозівщини» Анатолій Живагін та головний редактор Харківської обласної державної телерадіокомпанії Ірина Мироненко.