Цьогоріч посівна кампанія через дощі затягнулася. Ось і в день  приїзду начальника управління агропромислового розвитку Сахновщинської РДА Ю.І. Мостового разом із його заступником О.О. Юдиним в ПСП «Маяк», його керівник Олександр Адамович Мельник переймався проблемами завершення сівби соняшнику.

 

Ще б пак, адже потрібно дати раду землі у двох господарствах, а дощ ніяк не на користь господарникам. Та Олександр Адамович впевнений у своїх працівниках.

Вони засіяли 150-гектарну площу цукровим буряком, кукурудзою – 570 га, соняшником – 450 га. На славу видалася й озимина. І всьому цьому завдячує О.А. Мельник механізаторам В.В. Яловому, А.С. Немикіну, водіям В.Б. Майбороді, Ю.П. Крузю.

Понад 30 років механізатором працює С.П. Полєховський. На різній техніці доводилося і сіяти, і доглядати за посівами, тож впевнений, що техніка технікою, а людський фактор не на останньому місці, адже все потребує догляду. З цим згоден і керівник господарства.

А ще він те, щоб розвивалася тваринницька галузь. Сьогодні у «Маяку» нараховується 253 голови великої рогатої худоби, середньодобовий приріст молодняка тут 500 грамів, а надої молока на корову склали за 4 місяці року по 2430 кг. Наразі щоденний надій на корову складає 19,5 кілограмів молока. Кормова база, дотримання всіх технологій утримування дає можливості досягти високих результатів. Надалі планується в господарстві розвивати і свинарство. Адже тут вже капітально відремонтовані корпуси.

За все болить душа у Олександра Адамовича Мельника. Його, як людину і депутата обласної ради турбують всі проблеми села та селян.