День 23 червня для доярок ПОСП «Рояківка» Кегичівського району видався знаменним. В цей день у них в корівнику розпочав робити молокопровід.

 

Відзначилось це свято для дівчат щасливими обличчями, надіями на подальшу полегшену роботу і забуття про перенесенні молока в відрах. Впровадження кожної нової технології, кожного обладнання дає свій помітний результат, безпосередньо впливає на продуктивність господарства. Наприклад, установка молокопроводу дозволяє не тільки помітно полегшити працю доярок, а й підвищити якість молока.            

Директор Івер Сергій Іванович сам займається вирощуванням кормів, сам розробляє раціони, сам вирішує питання розведення та генетики, технічного забезпечення процесів тваринництва. І 23 червня при першому доїнні корів застосовуючи доїльну установку з молокопроводом на його обличчі весь час була посмішка, як і у дівчат.

Тож бажаємо господарству, яке на сьогодні має третє місце по середньодобових надоях молока на корову, подальшого покращення роботи, розширення чисельності поголів’я великої рогатої худоби і збільшення робочих місць.