Великий Слобожанський ярмарок – це величне дійство і кожен його учасник відчуває себе  українцем – гостинним, веселим та щасливим. Тож нагода відчути себе справжніми українцями випала й усім тим, хто 5-6 вересня відвідав презентаційно-виставковий центр «Радмір Експохол» в м. Харків, де і відбувся цей святковий захід.

В урочистій церемонії відкриття ярмарку, взяли участь керівники області і районів. Експозицію нашого району з гордістю представили голова Нововодолазької районної державної адміністрації Сластін О.П., перший заступник голови районної державної адміністрації Руднєв О.О. з районною делегацією, разом із Фольклорним колективом «Берегиня» Рокитненського будинку культури (керівник Розторгуєва В.А.). Вони ж і зустрічали голову Харківської обласної державної адміністрації Райніна І.Л., його заступників та почесних гостей ярмарку, які залюбки ознайомилися з експозицією нашого району. Побачене справило незабутнє враження на присутніх своєю колоритністю та щедрістю врожаю.Мальовничі прилавки, презентовані нашим Нововодолазьким районом, рясніли розмаїттям молочних та ковбасних виробів, молочної продукції,  овочами, фруктами, а також ємностями з медом свіжої викачки.

«Великий Слобожанський ярмарок – надзвичайно важлива подія в житті регіону. Яскраве народне дійство, що сприймається відвідувачами виключно як свято, насправді принесло й практичну користь виробникам нашого регіону. Був дуже високий попит на товари, представлені нашими підприємствами та сільськогосподарськими товаровиробниками, ціни на які були на 10-15% нижчими за ринкові», – зазначив Олександр Сластін.

Тож Нововодолазька районна державна адміністрація висловлює велику подяку всім учасникам підготовки та організації участі району у Великому Слобожанському ярмарку, зокрема:

Просянському сільському голові Вітеру О.М. – за допомогу в оформленні експозиції;

ТОВ «МК  РІАЛ» (Золотьку Р.І.), ТОВ «Нововодолажський масло-жировий комбінат» (Гордієнку В.В.), СПДФО Іванчук В.Л., СПДФО Моісеєнко В.М., ФГ «Плугатарьов В.С.», ФГ «Цветков С.В.» ,  ФГ «Сліченко М.Г.» – за активну участь  у торгівлі;

ТОВ «Агролатінвест» (Матвієнку М.Г.) за допомогу у перевезенні експозиції;

Нововодолазькій райспоживспілці  (Купалову М.Г.), управлінню економіки (Цимбал Н.О.), відділу культури та туризму (Волотко О.В.), управлінню агропромислового розвитку (Ляшенку А.Г.), районному будинку культури (Мірошніченко В.М.) за колоритне оформлення експозиції району;

Відділу освіти районної державної адміністрації (Іващенко Л.М.) за допомогу  у  перевезенні делегації району для участі в ярмарку.

Слова вдячності на свою адресу отримує також відділ містобудування та архітектури (Бондар С.Д.), завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату  районної державної адміністрації (Добролежа А.М.), відділ молоді  і спорту районної державної адміністрації (Курченко С.В.), колектив ДЮСШ (Килипко А.М.)  за монтаж експозиції району.

На окрему подяку заслуговує Дитяча школа мистецтв, у особі Євтушенко Н.Ю., за гідне представлення району в «Містечку майстрів» на Великому Слобожанському ярмарку. Викладачі закладу Євтушенко Н.Ю., Манн В.А., Краснокутська І.Л. виготовили  та представили на розсуд гостей ярмарку оригінальний виріб від району: композицію «Коріння рідного краю», де в кераміці представлена історія Нововодолажчини – ремісники, торговий люд, козацтво. Вказаний виріб справив незабутнє враження  на  відвідувачів, тому буде представлений в Обласному центрі культури і мистецтва в м. Харків    з 12.09.2015. Також Манн В.А. в костюмі ляльки-мотанки  проводила майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок.

Веселу атмосферу свята на урочисто прикрашеній сцені Слобожанського ярмарку створювали учасники творчої групи «Фаворит»: Толмачова Юлія, Діхтяренко Інна та Кучеренко Юлія (керівник Дубовська Л.П.).

Приємно відзначити, що наш район став переможцем, здобувши І місце за кращу експозицію «Міста майстрів», а також за популяризацію народної творчості та підтримку майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, а в  номінації  «Фестиваль Сала»  посів почесне третє місце.

(За інформацією сайту Нововодолазької РДА)

 

 

Великий Слобожанський ярмарок-2015