«Містечко майстрів», наповнене розмаїттям робіт, було яскравим та цікавим. Та найбільшу увагу привертала палатка Новововдолазького району, оформлена у вигляді блискучого космічного корабля «Адалага» у формі глечика, оскільки саме гончарством здавна славився цей край.

Викладачі та випускники дитячої школи мистецтв смт Нова Водолага, одягнені у яскраві космічні костюми презентували роботи традиційних видів мистецтва Нововодолажчини. Серед них були представлені гончарні вироби, іграшки та свистунці з глини, ляльки-мотанки, роботи петриківського розпису. «Традиції живуть і будуть жити вічно…» –  під цим девізом майстри-викладачі  Н.Ю. Євтушенко, А.Ю. Абрамович, В.А. Манн, та Валентина і Любов Максименко та майстри –випускники школи, випускники Харківського художнього училища, а нині студенти Харківської Державної академії дизайну і мистецтв А. Кондратенко, В. Третяк провели  майстер-класи з виготовлення ляльок-мотанок та глиняної іграшки, бісероплетіння, основи петриківського розпису, живопису та малюнку з натури.

За результатами конкурсу Нововодолазький район нагороджений Диплом лауреата I ступеню у номінації «Краща експозиція «Міста майстрів» за популяризацію народної творчості та підтримку майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

(За інформацією сайту Нововодолазької РДА)