Співробітники ХНТУСГ імені Петра Василенка, завідувач кафедри «Оптимізація технологічних систем імені Т.П. Євсюкова», Сергій  Харченко та заступник директора ННІ МСМ Кирило Сировицький взяли участь у міжнародній виставці «Зернові технології-2107».

Узгоджено плани спільної діяльності в напрямках покращення якості навчального процесу та участі у дослідженнях і випробуваннях нової техніки на 2017 рік з співробітниками ІГ «УПЕК», ТОВ «УКБТіШ», ТОВ «ЛКМЗ» в рамках діяльності кластеру «Агротехніка».

Обговорення реалізації наукових проектів, впровадження результатів НДР співробітників ХНТУСГ у виробництво проведено з представниками провідних машинобудівних підприємств: ПАТ «КМЗ» і СВПТ «Механік» (в рамках спільної науково-дослідної роботи), які стали лауреатами конкурсу «Агробренд-2017», ПАТ «Вібросепаратор», АТ «Харківпродмаш».

В результаті обговорення етапів спільного освітнього проекту «CASE EDUCATION» з представниками компанії UkrFarming затверджено домовленість щодо створення електронного освітнього ресурсу з вивчення конструкції, обслуговування та наладки сучасної сільськогосподарської техніки.

Проведено робочу зустріч з новим керівництвом Німецького аграрного центру в Україні (НімАЦ) за ініціативи представників НМЦ «Агроосвіта», разом з співробітниками ХНТУСГ. Прийнято рішення щодо участі викладачів і студентів у семінарах НімАЦ, партнерстві при проведені професійного свята ХНТУСГ «День механіка», конкурсах студентських наукових робіт аграрного напрямку.

(За інформацією сайту ХНТУСГ імені П. Василенка)