18 вересня керівник області відвідав одне з найбільших підприємств харчової промисловості регіону.

У ТОВ «Харківський молочний комбінат» багата історія – підприємство було засноване в 1973 році. Але новий виток у розвитку тут почався рік тому. У 2019-му завод придбала компанія «Агросвіт», яка випускає продукцію під брендом «Агромол». З того часу комбінат поставляє молоко безпосередньо з фермерських господарств Вовчанського та Великобурлуцького районів. При цьому агрокомпанія самостійно вирощує і заготовляє корми, забезпечує в повному обсязі потреби власної молочної ферми.

Як розповіла головна технологиня молочного комбінату Дар’я Олешко, зараз комбінат випускає до 100 видів молочної продукції. Її якість і безпеку контролюють за допомогою власних лабораторій – на всіх етапах виробництва.

«Найголовніше, що в нас є якісна сировина, тому ми можемо виробляти якісну продукцію. За рік комбінат розширив асортимент до 100 найменувань, – розповіла Дар’я Олешко. – Сьогодні ми йдемо в ногу з часом – проходить модернізація й автоматизація виробництва».

Зараз колектив підприємства – 180 осіб, середня зарплата робітників – близько 13,5 тис. грн. Велика частина фахівців працюють на підприємстві багато років, деякі – з моменту його заснування.

Олексій Кучер ознайомився з роботою підприємства та зазначив чіткий контроль санітарних норм, а також багатство асортименту продукції. Також з керівництвом і колективом заводу обговорили проблемні питання молочної галузі. Зокрема, говорили про контроль якості продукції, забезпечення добросовісної конкуренції та необхідності державної підтримки галузі. Він підкреслив, що Президент України зараз акцентує увагу на розвитку промисловості, й Харківській області з її промисловим потенціалом, безумовно, відведена значна роль. Головне завдання керівництва області зараз – визначити проблемні питання всіх промислових підприємств і сприяти їх вирішенню на рівні центральних органів влади і законодавців.

*за інформацією Харківської обласної державної адміністрації