В рамках проекту ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в України» на платформі «Prometheus» Міністерством аграрної політики та продовольства України спільно з Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів підготовлено онлайн-курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач».

Цей курс присвячений розробці, запровадженню та забезпеченню функціонування процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР). Він стартує 1 червня 2019 року та проводиться на безкоштовній основі.

Реєстр учасників відбувається відповідно до форми за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:MinAgro+HACCP101+2019_T2/about. По закінченню навчального процесу учасники отримають відповідні сертифікати.

Запрошуємо прийняти участь у навчальному процесі заінтересованих осіб: представників бізнесу, фахівців державного сектору в харчовій галузі та споживачів. Додаткову інформацію можна отримати на офіційному сайті Мінагрополітики або за телефоном 044-363-08-28.