Цими вихідними, вже 14-й рік поспіль, у Харкові проходив Великий Слобожанський ярмарок. На заході свою продукцію представили близько 360 торгових підприємств з усіх районів та міст області. Печенізький район взяв активну участь у ярмарку.

У рамках заходу жителі і гості Харківщини ознайомилися з традиціями, колоритом, культурним надбанням районів і міст області. Печеніжчина ярмаркувала цікаво й різноманітно, представивши експозицію на імпровізованому «печенізькому подвір’ї».

Чого тут тільки не було: і телята, й вівці, й гуси. Місцеві пасічники торгували продуктами бджолярства, рибоводи – свіжою рибою. Печенізькі  майстрині представили найкращі роботи з сучасної вишивки: рушники, серветки та інші вироби. Прямо на «печенізькому подвір’ї»  пригощали шурпою, пловом та різними смаколиками.  Самодіяльні артисти Печенізького районного Будинку культури показали найкращі свої номери.

Гостинно й привітно зустрічали всіх, хто відвідав експозицію Печенізького району, його керівники – Лариса Ярова, голова районної ради, та Михайло Никитченко, перший заступник голови райдержадміністрації. Масштабний захід відвідали в.о. голови ХОДА Юлія Світлична, народний депутат України Ірина Луценко та представники іноземних делегацій, які брали участь у VIII Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!».

(За інформацією сайту Печенізької РДА)