Перший заступник голови Великобурлуцької районної державної адміністрації Олександр Шестопалов та начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергій Рубіжанський побували на жнивних ланах ТОВ «Зоря», які розташовані неподалік від сіл Малий Бурлук та Грачівка.

Вони привітали комбайнерів і вручили Подяки за високі досягнення в праці. Подяками голови районної державної адміністрації і голови районної ради нагороджено Миколу Лузана, Петра Кощея, Валерія Калатовичева, Сергія Юрченка, Андрія Мальцева, Віталія Мезенцева, Олександра Петухова, Сергія Петухова за намолот першої тисячі тонн зерна врожаю 2016 року.

Жниварі трудяться на комбайнах «CLAAS» та «Джон-Дір» увесь світловий день. Отримують хорошу врожайність пшениці – на полях, де побували, вона сягає від 43 до 49 центнерів з гектара. До того ж досвідчені комбайнери ТОВ «Зоря» передають свій практичний досвід молодим хлопцям, які бажають добре оволодіти комбайнерською справою. Цього з дня  комбайнерам було вручено премії від керівництва ТОВ «Зоря».

(За інформацією сайту Великобурлуцької РДА)