Харківська державна зооветеринарна академія підтримує широкі зв’язки з аграрними навчальними закладами України. 30 вересня у рамках налагодження співпраці ХДЗВА з Сумським національним аграрним університетом була проведена зустріч ректорату академії з колегами на базі СНАУ.

У складі нашої делегації були ректор Д.І. Барановський, директор адміністративно-господарського і учбово-практичного комплексу В.В. Руденко, головний бухгалтер Н.М. Сотникова, директор центру міжнародної співпраці О.М. Бобрицька, директор центру заочного і дистанційного навчання Данилова Т.М., голова профспілкового комітету І.В. Ляхова, декани факультетів академії В.А. Федяєв, О.В. Щербак, А.А. Воронкова, заступник декана ФВМ С.Б. Боровков.

Колегами з СНАУ у ході зустрічі була проведена презентація університету, знайомство з підрозділами університету і факультетами. Були обговорені плани про перспективу співпраці між закладами на цей навчальний рік. Результатом плідної зустрічі стало підписання договору про участь у програмі академічної мобільності та домовленість про академічний обмін студентами ВНЗ.

(За інформацією сайту ХДЗА)