Цього разу представники управління агропромислового розвитку Кегичівської РДА разом із журналістами побували в ПОСП «Рояківка».

Вранці вийти в поле, докосити свої насінницькі посіви не вдалося, а з 10 години всі вже тут. На одній лінії знаходяться машини для збирання та машина для забезпечення пожежної безпеки і, вже не в лінію, 2 комбайни, один з яких декілька днів назад був придбаний господарством. В цьому році саме в ПОСП «Рояківка» випало найбільше опадів в жнива, і тільки сьогодні в ньому завершується збирання озимої пшениці. Є сподівання на гарний урожай ярого ячменю, а який він буде, взнають днями.

Їдемо по господарству. Ось поле цукрового буряку. Зупиняємося. «Захисна лінія ячменю». Директор Сергій Іванович Івер вириває коренеплід. При такій погоді, з гарним насінням та доглядом, цукровий буряк пристойної ваги. Урожайність очікують добру.

Їдемо далі, в центральний офіс господарства. Ремонтні роботи тут продовжуються. До речі, майже всі працівники йдуть з директором з самого створення господарства, і всі вони, як одна велика родина. З бухгалтерами ведемо розмову стосовно кількості працюючих, їх заробітної плати, ремонтних робіт в даному ж офісі, і, звісно ж, урожаю.

Продовжуємо оглядати господарство. Ось тік, електронні ваги, в коморах – добрий урожай зерна. Біля току – ферма великої рогатої худоби. Скільки років директор господарства хвилювався про те, що дах корівника не в належному стані. І в цьому році робота по відновленню розпочалася.

Знову поле. На цей раз – кукурудза на зерно, насіння якої закуплене в господарстві Кегичівського району ТОВ АФ «Сади України». Чекаємо на добрий урожай. Далі – поле, де триває збирання озимої пшениці. Робота має закінчитись ввечері. Завтра – на ячмінь.