Як повідомляє газета Краcнокутського району «Промінь», торговельний захід за дорученням голови райдержадміністрації Віктора Ечкенка організувало та провело 2 березня на центральній площі Краснокутська управління АПР райдержадміністрації.

Цього дня сюди зі своєю різноманітною продукцією з’їхалися ряд сільгосппідприємств, фермерських господарств, приватників з району та гості з Охтирки.

Так, зокрема, „Нововодолазький рибгосп” порадував покупців не тільки свіжою рибою різного виду та розмірів, а й чималим вибором овочів та фруктів, серед яких були свіжі огірки, редиска та асортимент зелені. До того ж, риба була на прилавку і в ФОП Іванюкович. Свіже сало, м’ясо свинини та різноманітні вироби з нього до уваги ярмаркуючим запропонував ФОП „Ножка” магазин „Фуршет”, свіжину та олію соняшникову – господар Іван Богдан з Пархомівки.

Запашну олію та ячмінну дерть продавало на ярмарку ФГ „Рябоконівське”, а кукурудзу – СФГ „Ковальчуківське” та ПСП „Дніпро”. Цукор мішками реалізовувало ПСП „Явір”, а муку – ПП Безверха („Декор”). Гільдія пасічників „Краснокутчани” пропонувала мед та чималий вибір продуктів бджільництва.

Свіже молоко, вершки, домашній сир від ФГ „Мовос” теж користувалися чималим попитом у покупців. Картоплю, як харчову, так і посадкову, пропонував господар Олександр Жадан з Колонтаєва. Різноманітну живність – від кролів, індиків, перепілок до екзотичних видів курей, реалізовував Віктор Білоус із Краснокутська.

Гості з Охтирки, які вже стали постійними учасниками районних традиційних ярмарків, – ВАТ „Охтирський м’ясокомбінат” – і цього разу порадував покупців широким вибором своєї смачної продукції.

Тож усі люди, що відвідали ярмарок цього суботнього ранку, могли придбати крам, що їм був до вподоби та до смаку. До того ж, ціни на пропоновану продукцію, як і зазвичай, були нижче ринкових. За даними управління АПР РДА, загалом на ярмарку було реалізовано продукції на суму 21,5 тисяч гривень. (Лідія САВЧЕНКО, Краснокутська районна газета «Промінь», №19-20, від 9 березня 2013 року)