13 жовтня голова Богодухівської районної державної адміністрації Володимир Шаров разом із головою районної ради Сергієм Пановим привітали працівників ПАТ «Богодухівський м’ясокомбінат» та ТОВ «Богодухівський молзавод» із Днем працівника харчової промисловості.

У своєму зверненні до колективів очільники району зазначили, що невтомна та наполеглива праця харчовиків району є вагомим внеском у піднесення економіки не тільки району, а й усієї країни. Завдяки високому професіоналізму, відповідальності та творчому пошуку місцевих виробників задовольняються потреби людей у високоякісних та доступних продуктах харчування. А уміле поєднання найновіших технологій і передового досвіду з добрими українськими традиціями значно розширить асортимент, забезпечить високу конкурентоспроможність місцевого продукту та сприятиме підвищенню добробуту кожної людини.

Керівники подякували харчовикам за високий професіоналізм, невтомну працю, побажали кожному добробуту, благополуччя, міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових виробничих здобутків та висловили сподівання на подальшу стабільну діяльність підприємств. Кращих працівників нагороджено почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради

(За інформацією сайту Богодухівської РДА)