Сільськогосподарські підприємства Дергачівського району прийняли активну участь у весняному святі «Проводи Зими. Зустріч Весни. Широка Масляна», яке відбулося на центральній площі м. Дергачі.

В програмі заходу було вшанування кращих працівників рідного краю, в тому числі і сільських трударів, святковий ярмарок, цікава концертна програма, ігри та конкурси. Усіх бажаючих частували польовою кашею, млинцями та варениками.

За вагомий внесок в розвиток агропромислового комплексу району за підсумками роботи у 2015 році розпорядженням голови Дергачівської районної державної адміністрації Політухи О.О. кращим сільгосппідприємством визнано колектив селянського (фермерського) господарства «Промінь», який  нагородили Почесною грамотою та цінним подарунком. Відзначена також самовіддана праця голови  селянського (фермерського) господарства «Обрій» Євчун Н.Я. та директора товариства з обмеженою відповідальністю «Агро-Інвест» Сюєган Лі.

За активну участь у суспільному житті району, зокрема в проведенні ярмаркових заходів, відзначені цінними подарунками колективи ще трьох сільськогосподарських підприємств.

Цьогорічні проводи Зими запам’ятаються надовго всім численним учасникам свята.