14 жовтня відбулися урочисті заходи до Дня захисника України, що співпадає з Днем Українського козацтва та релігійним святом Покровою Пресвятої Богородиці. Уже стало традицією для управління агропромислового розвитку Сахновщинської районної державної адміністрації з нагоди цих свят в центрі селища проводити традиційний районний Покровський ярмарок, народні гуляння та святковий концерт.

Привітав всіх зі святами голова районної державної адміністрації Іван Котула. Концертну програму професійно підготували та провели працівники районного Будинку культури. Художні колективи та солісти району дарували запальні виступи та святковий настрій.

Районний святковий Покровський  ярмарок цьогоріч головною темою обрав легенди та казки Сахновщини. Жителі мали змогу придбати якісні сільськогосподарські товари за цінами виробника. 32 торгові точки представили свій товар, із яких 15 точок – продукція сільськогосподарських підприємств району. Покупцям пропонувалися різні товари: молочна продукція, м’ясо,  риба, мед, олія, зерно пшениці, ячменю, кукурудзи, овочі та фрукти, саджанці, маленькі бички, сувеніри ручної роботи та багато іншого.

Пригощалися, торгувалися, прицінювалися, розважалися – прожили цей день звичайним ярмарковим яскравим життям.

У рамках було проведено три обов’язкові конкурси: «Тематична конкурсна виставка-експозиція до свята врожаю «Дари сахновщинської землі», конкурс «Найкращий персонаж легенди-казки», конкурс на кращий художній номер «Творчі родзинки ярмарку». Сільські колективи зустрічали журі, яке оцінювало учасників, святковими короваями, піснями та легендами свого краю. По закінченню свята короваї було презентовано в стаціонарне відділення територіального центру.

Всі учасники районного святкового Покровського ярмарку «Вируй, співай, осінній ярмарок!» були нагороджені спільними грамотами голови районної державної адміністрації та районної ради за зайняті призові місця в різних номінаціях. Відзначені найкращі сільгоспвиробники та приватні підприємці, які взяли участь у ярмарку, за асортимент продукції, доступну ціну та оформлення торгової точки. Це ПП «Сіренко», ПАТ «Племзавод ім. 20-річчя Жовтня», СВК «Україна», ДП Агрофірма «Вікторія».