25 та 26 квітня 2018 року на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відбувся семінар-тренінг на тему: «Інноваційне технічне оснащення тваринництва та методика викладання дисциплін».

У його роботі брали участь представники НМЦ «Агроосвіта» МОН України, а також вищих навчальних і наукових установ України аграрного профілю. Харківську область представляли Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка, Харківська державна зооветеринарна академія, Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва, ННЦ «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини», Інститут тваринництва НААНУ, Державна дослідна станція птахівництва НААНУ. Від Департаменту агропромислового розвитку у семінарі взяв участь начальник відділу тваринництва та селекційно-племінної роботи Олександр Масюк.

Обговорювали питання розробки стандартів освіти та освітніх програм агротехнічного спрямування, наукової складової інноваційних процесів технічного забезпечення тваринництва, структури дисциплін тваринництва та методики викладання, а також інші питання, пов’язані з реалізацією проектів та технологічних рішень у виробництві тваринницької продукції.