Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав кращих працівників сільського господарства Харківської області із професійним святом під час урочистостей, що відбулися сьогодні у Палаці студентів НЮУ ім. Я. Мудрого.

Від депутатів Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав аграріїв області та зазначив:

«З давніх-давен Слобожанщина славиться працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю. На Харківщині у всі часи добре розуміли, що від щоденної праці аграрія залежить добробут громади та кожної родини.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями  ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання. Нехай усі буревії оминають ваші лани, а у ваших родинах завжди буде затишок».

Він також висловив переконання,  що агропромисловий комплекс області має достатній потенціал, аби максимально зміцнити виробничі потужності й забезпечити провідні позиції регіону на ринках продовольства, бути запорукою  зростання добробуту  громадян.

Під час урочистостей за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного агропромислового комплексу та з нагоди Дня працівників сільського господарства України Сергій Чернов вручив грамоти та подяки Харківської обласної ради дванадцятьом кращим працівникам галузі.  

Заохочувальною відзнакою голови обласної ради – годинником з логотипом “Голова Харківської обласної ради” нагороджено голову ФГ «Шиленко О.І.» Шиленко  Олександра Івановича та  заступника голови правління з виробництва СТОВ «Перше травня» Христенко  Віталія Дмитровича.

Для гостей також було влаштовано святковий концерт з нагоди свята.