Прийміть щирі вітання з  Новим 2021 роком та  Різдвом  Христовим!

У переддень свят, шановні аграрії, хочеться подякувати Вам за працю, завдяки якій наша країна є сильною аграрною державою, яку поважають у світі. Хочеться відмітити що 2020 був хоч і непростий рік, але результативний. Завдяки Вашій злагодженій роботі, у цьому році вдалося зібрати 4,8 млн. тонн зернових та зернобобових культур і зайняти 4 місце серед регіонів України. Харківщина має 1 місце серед регіонів України по виробництву проса, 2 місце по виробництву гороху та 5 місце по виробництву ячменю. Лідируючою є позиція по валовому збору соняшнику, яка становить 1,4 млн. тонн. У поточному році були вагомі досягнення і в тваринницькій галузі. За продуктивністю дійної череди ми 2-гі серед областей України.

Нехай наступний рік стане таким же щедрим на врожаї та інші здобутки в аграрній сфері. Ми будемо продовжувати розпочаті реформи та сприяти розвитку нових напрямів.

Бажаю Вам міцного здоров’я, достатку, благополуччя, добробуту, родинного затишку. Нехай Новий рік принесе радість і добро, мир і спокій Вам та Вашим близьким, благополуччя та впевненість у майбутньому.

Щасливого Нового року та Різдва Христового!  

З повагою, директор Департаменту АПР ХОДА Сергій ПРОКОПЧЕНКО