Нещодавно святкував своє 90-річчя почесний житель Богуславської сільської ради Борівського району Іван Мефодійович Пелих. Нелегкий шлях довелось йому пройти.

В дитинстві Іван Мефодійович пережив страшний голодомор, в п’ятирічному віці втратив маму. Пройшов Велику Вітчизняну війну 1941-1945 років, був тяжко поранений. Нагороджений медалями та орденами Червоного Прапора, Великої Вітчизняної війни. Понад 22 роки очолював колгосп «Зоря», який за роки його головування став одним із кращих не тільки в районі, а й в області. За свою трудову діяльність нагороджений орденом «Знак Пошани» та орденом Леніна.

За багаторічну сумлінну працю, значний внесок в розвиток сільськогосподарського виробництва та з нагоди ювілею – 90-річчя з Дня народження, Іван Мефодійович Пелих нагороджений Почесною Грамотою Борівської районної державної адміністрації та Борівської районної ради. Ветерана привітали голова Борівської РДА Віталій Кіян, голова районної ради Євген Жук, Богуславський сільський голова Володимир Мальченко, члени Борівської районної організації ветеранів України, учні Богуславської ЗОШ та інші. Було сказано багато теплих слів вдячності, щирих побажань здоров’я і довголіття та сподівання на таку ж теплу зустріч в майбутньому з нагоди 100-річного ювілею Івана Мефодійовича.

(Газета «Трудова слава»)