В цьому році сільгосппідприємствами Вовчанського району значно збільшена посівна площа озимих культур, яка становить 35,7 тис.га. Це на 6,1 тис. га більше у порівняні з минулим роком.

Посівна площа озимої пшениці і тритикале склала 34,6 тис. га, озимого жита – 0,1 тис.га та озимого ячменя майже 0,5 тис.га.  Крім того, сільськогосподарськими підприємствами посіяно озимого ріпаку на площі 3,1 тис.га.

Сільгосппідприємствами району вже розпочато ранньовесняне підживлення озимих зернових. Станом на 27 лютого підживлено 720 га озимих зернових, що становить 3 % до прогнозу. В середньому  внесено мінеральних добрив по 200 кг фіз. в. на 1 га.

Якість проведення весняно-польових робіт значною мірою залежить від стану матеріально-технічної бази. У весняно-польовій кампанії візьме участь 458 тракторів, 261 культиваторів і 240 сівалок. Ремонт, технічна наладка тракторів, ґрунтообробної і посівної техніки проводиться у майстернях господарств, її готовність складає 100 %.

За розрахунками потреба паливно-мастильних матеріалах для проведення комплексу весняно-польових робіт складає 1203,8 тонн дизельного палива та 288,8 тонн бензину, на сьогодні господарства вже забезпечені більш ніж на 80% від потреби.

Для проведення весняно-польових робіт планується використати 291,5 млн. грн., 97% з яких – власні кошти виробників, інші – банківські кредити.

(За інформацією сайту Вовчанської РДА)