23-24 вересня у Харкові на відкритому майдані презентаційно-виставкового центру «Радмір-Експохол» працював ювілейний XV Великий Слобожанський ярмарок. Сільгосптоваровиробники всіх районів області представили свою продукцію на святковому заході.

«На ярмарку зібралися всі райони Харківщини, щоб показати, чим вони багаті. Тут представлено майже 2 тисячі товарів вартістю нижче, ніж в середньому по області. Кожен охочий може придбати продукцію безпосередньо у виробника. Два дні поспіль на ярмарку проходитимуть святкові заходи, і мешканці області можуть не тільки придбати необхідні товари, а й зарядитися гарним настроєм», – сказала голова ХОДА Юлія Світлична, відкриваючи ярмарок.

Крім численних гостей з області та інших регіонів України, Великий Слобожанський ярмарок відвідали представники іноземних делегацій, які брали участь у ІХ Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи». До речі, окрім районів Харківщині, свою продукцію тут представляють учасники з Івано-Франківської, Одеської, Дніпропетровської, Полтавської, Сумської та інших областей.

Директор Департаменту АПР Олександр Нездюр підбив підсумки праці аграріїв на святковому заході та вручив сільгосптоваровиробникам Харківщини дипломи Харківської обласної державної адміністрації за різноманітність представлених товарів та за активну участь у ювілейному ярмарку.