Вчора, 17 квітня, у Департаменті агропромислового розвитку відбулася нарада з питання організації, підготовки та проведення ювілейної ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2018».

Сільгосптоваровиробники усіх районів області обговорили плани щодо участі у ювілейній виставці, бо Харківщина завжди демонструє у Києві одну з найкращих експозицій та отримує чисельні нагороди. Так, минулого року на «Агро-2017» Харківщину представляли понад 70 підприємств харчової та переробної промисловості. За підсумками виставки Харківську область було нагороджено золотою медаллю в номінації «За краще висвітлення регіонального розвитку та виставкову експозицію серед областей України».

Довідка. XXX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2018» пройде з 6 по 9 червня 2018 року у Києві на території Національного комплексу «Експоцентр України». Планується участь понад 1300 учасників із 15 країн світу.

Виставка «АГРО-2018» – найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка охопить площу в 27 тис кв. м. «АГРО-2018» виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, ділових заходів, що відкривають можливості для співпраці з країнами-лідерами світового аграрного сектору. Також виставка дає унікальну нагоду для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Окрім того, «АГРО-2018» – це єдина в Україні багатопрофільна виставка в галузі сільського господарства, яка пропонує відвідувачам ознайомитися зі спеціалізованим обладнанням для польових культур, домашніх тварин, овочівництва, садівництва, рибальства, а також з інноваційними технологіями, автоматизацією управління і контролю в сільському господарстві, впровадженням енергозберігаючих технологій тощо. Серед іншого – презентації та дегустації різноманітної продукції, показ племінних коней та великої рогатої худоби, понад 50 науково-практичних заходів (конференції, круглі столи, симпозіуми, брифінги).