Голова Вовчанської райдержадміністрації Сергій Мотузний розповів у інтерв’ю газеті «Хлібороб» з приводу 90-річчя утворення району про досягнення у сфері сільського господарства:

– Провідною галуззю економіки району залишається сільське господарство. Минулого року за валовим збором ранніх зернових та пізніх технічних культур ми вийшли на перше місце в об­ласті, сьогодні за результатами збиран­ня ранніх зернових перебуваємо на дру­гому. Жнива на Вовчанщині проведено організовано, а результати збирання ранніх зернових культур радують.

Ста­ном на 1 вересня намолочено 158 тисяч тонн зерна, що майже на 13,5 відсотків перевищує показники минулого року. Се­редня урожайність зернових культур в районі склала 39,4 центнера з гектара, що на 6,8 центнера вище за показники 2012 року. В галузі тваринництва вироб­ництво молока зросло на 2,4 відсотка, збільшилися прирости ваги свиней та ве­ликої рогатої худоби, зросла продук­тивність корів.

До цього варто додати, що у роз­виток галузі минулого року було вкла­дено 156 мільйонів гривень інвестицій, а цього року – ще 90 мільйонів.