Сьогодні у Києві розпочала роботу наймасштабніша в Україні та Східній Європі XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2016». Аграрії Харківщини також беруть участь у «Агро-2016».

 

Серед членів харківської делегації на міжнародній виставці –директор Департаменту АПР ХОДА Олександр Нездюр, а також спеціалісти Департаменту.

У загальній експозиції Харківщини, яка займає площу 50 кв. м, представлено понад 70 підприємств харчової та переробної промисловості. Свою продукцію демонструватимуть понад 30 підприємств області, інші візьмуть заочну участь.

Крім того, представники сільського господарства та переробної галузі Харківської області беруть активну участь у конференціях, «круглих столах», презентаціях, семінарах, а також у спеціалізованих виставках за галузями аграрного виробництва, які відбуваються у рамках «Агро-2016». Наприклад, у спеціалізованій виставці сільськогосподарських тварин беруть участь три племінних підприємства нашого регіону.

До речі, харківську експозицію у день відкриття “Агро-2016” відвідали прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.