У підготовці до Великого Слобожанського ярмарку від Вовчанського району взяли активну участь представники райдержадміністрації, державного підприємства «Вовчанське лісове господарство», районного будинку культури, приватні підприємці та підприємства району, майстри народної творчості.

Запашним караваєм та чаркою справжньої медовухи вовчани радо зустрічали на своєму подвір’ї  на ярмарку гостей – першого заступника голови Харківської обласної ради Олену Олешко, директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації Сергія Авершина та директора Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації Віталія Панова.

На подвір’ї працювала виставка майстрів аматорського мистецтва. Олена Олешко була захоплена трипільською писанкою та взяла участь у майстер-класі Тетяни Харковщенко із села Рубіжне Вовчанського району.

Сергія Авершина зацікавили чудові вироби із глини (вази, цукорниці у вигляді казкових персонажів, глечики та ін.) керівника творчого об’єднання «Вовчанські етнографічні струмки», майстра вишиванки, художньої кераміки Володимира Кириченка.

За сприяння голови райдержадміністрації студія кераміки вже майже рік працює у приміщенні школи-інтернату № 5 м. Вовчанська. Так вихованці школи отримали можливість займатися улюбленим видом мистецтва. Роботи, виготовлені дитячими руками, теж були представлені на виставці.

Чудові обереги та українські національні ляльки-мотанки, виготовлені працівниками КУ « Історико-археологічний музей-заповідник «Верхній Салтів»  привернули увагу Віталія Панова.

Розважали публіку біля подвір’я та на центральній сцені вокальний колектив «Надія», народний танцювальний ансамбль «Радість» Вовчанського будинку культури, а також вокальний ансамбль «Серпанок» села Петрівське.

Гра вовчанських музикантів настільки припала людям до душі, що навіть представники сусідніх районів охоче пішли у танок, а згодом приєдналися і перехожі.

Хвилю емоцій у дорослих та дітей викликала «Солом’яна сім’я», що прикрасила територію ярмарку.  «Родом» вона із Вовчанська.

(За інформацією сайту Вовчанської РДА)