Редакція газети «Слобідський край» за підтримки Департаменту агропомислового розвитку Харківської облдержадміністрації розпочинає конкурс «Справжній господар». Ми чекаємо від вас, наші любі читачі, розповідей про людей села – від керівників великих фермерських господарств до тих, хто працює на землі разом зі своєю родиною. Всі люди, про яких нам напишуть їх земляки, стануть учасниками нашого конкурсу і кандидатами на звання найкращих господарів області.

Звертаємо увагу, що нам цікаві не економічні показники чи обсяги діяльності окремого господарства, а те, що конкретна людина зробила для інших людей – чи то односельців, чи то робітників власного підприємства.

Конкурс проходитиме у три етапи.

  1. З 1 вересня по 1 листопада ми приймаємо ваші пропозиції щодо учасників конкурсу (у листах обов’язково зазначте прізвище кандидата, назву його підприємства та конкретні приклади того, що він зробив та робить для розвитку громади) на нашу електронну скриньку slk­red@mail.ru або на нашу поштову адресу: “Слобідський край”, Держпром, 6 під’їзд, 7 поверх, м. Харків, 61022, та друкуємо фото учасників конкурсу з короткими даними про нього. 
  2. З 15 вересня по 10 листопада ми приймаємо купони для голосування. Вирізайте купони, вписуйте туди прізвище того господаря, за якого ви голосуєте,  та надсилайте до редакції до 10 листопада.
  3. 19 листопада, у День працівників сільського господарства України, ми оголошуємо переможців конкурсу, які будуть обрані шляхом підрахунку голосів читачів.