За інформацією начальника виробничого відділу управління агропромислового розвитку Борівської РДА Володимира Кавуна, оприлюдненою в районній газеті «Трудова слава», станом на 12 лютого 71% посівів озимини по всіх категоріях господарств району перебувають у доброму стані, 29% – у задовільному.

Слабких та зріджених посівів на сьогодні не має. Ці дані підтверджуються результатами відбору монолітів.

«На даний час загрози посівам немає. Але, якщо температура повітря не знизиться, то озимі відновлять процес вегетації, що при різкому зниженні температури може призвести до пошкодження рослин», – зауважив Володимир Володимирович.

Всього озимі культури в районі посіяні на площі 16092 га по всіх категоріях господарств. З них 15940 га – на зерно (15383 га – озима пшениця), 557 га – жито, 94 га – озимий ріпак.

Восени сходи були отримані на 100% посіяних площ. Рослини входили в зиму в доброму та задовільному стані, маючи добрий розвиток.

Зараз господарствами району ведеться накопичення мінеральних добрив для проведення підживлення посівів. Підживлення заплановано проводити і по мерзлоталому ґрунту, і прикореневим способом. На 40% площ підживлення планується проводити КАСом, що при посушливій погоді дає можливість отримати кращий результат, ніж від підживлення аміачною селітрою.