Саме з даного питання перший заступник голови Близнюківської районної державної адміністрації Василь Протасов та начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Євгеній Трощин провели співбесіду з головою фермерського господарства «Ольга» Миколою Воронкіним.

При площі землекористування 716,6 га зернова група становить майже 75% (в т.ч. 66 га гороху, 51 га ярої пшениці, 11 га гречки, 83 га кукурудзи на зерно,       44 га вівса, 82,6 га ярого ячменю та 203 га озимої пшениці). Із 176 га технічних культур цукровий буряк становить  41 га (5,7%) та соняшник 135 га (18,8%, що дещо перевищує науково обґрунтований показник).

«Нами обговорювалося питання зменшення питомої ваги соняшника у поданій господарством структурі посівних площ хоча б до 12-14% у плані заміщення 40-50 га такою цінною культурою, як соя, – повідомив перший заступник голови Близнюківської районної державної адміністрації Василь Протасов. – Розмова відбулася, але остаточне рішення засновником поки що не прийняте, я сподіваюся, що ми почули сильні та слабкі позиції сторін співбесіди».

(За інформацією сайту Близнюківської РДА)