В Кам’янському сільському будинку культури працівники сільського господарства Ізюмщини відсвяткували своє професійне свято, яке стало підсумком сільськогосподарського року-2017.

Великою концертною програмою співаки та танцювальні колективи району привітали всіх присутніх в чудовому залі сільського будинку Кам’янки, відремонтованому та оновленому напередодні головного свята селян.

На святі були присутні керівники районної державної адміністрації та районної ради, депутати різних рівнів, керівники сільгосппідприємств, працівники та жителі сіл району. Голова Ізюмської РДА Любов Шамрай і голова райради Сергій Дуванський привітали селян зі святом і нагородили найкращі за показниками підприємства та працівників Ізюмщини Почесними грамотами і грошовими преміями.

Кращим сільгосппідприємством Ізюмського району визнано приватне підприємство «Дружба», друге місце – за ТОВ «Югран», третє – ТОВ «Чарівний лан».

Зрощені аграріями й переробниками зерна та випечені пекарями смачні рум’яні короваї кам’янчани роздали в залі, а скуштували головний продукт свого ж труда всі бажаючі, присутні на святі.

(За інформацією сайту Ізюмської РДА)