Продовжується збирання врожаю пізніх сільськогосподарських культур. За інформацією управління агропромислового розвитку Ізюмської РДА, станом на 6 жовтня  соняшник скошено на половині площ, що підлягають до збирання – 52%. Насіння намолочено 33 881 тонну, середня урожайність складає 27,3 ц/га.

У шести господарствах району – СГ ТОВ “Хлібопродукт”, ТОВ АПК “Хлібопродукт”, ТОВ “Агрофірма “Юг-М”, ПП АФ “Ніка”, ТОВ “АПП Хлібопродукт” та ФГ “Хижняк-2016” – збирання врожаю основної олійної культури завершено.

На сьогоднішній день зібрано сою, намолочено 1081 тонну насіння при середній врожайності 25,0 ц/га. У поточному році цю одну з найдавніших їстівних культур вирощували у двох господарствах – ТОВ “Агрофірма “Юг-М” на площі 383 га та ТОВ “Сатурн-1” на площі 50 га. 

У ТОВ “СК Восток” приступили до збирання кукурудзи на зерно. Вже зібрано більше 2,5 тисячі тонн з половини збиральних площ, а врожайність складає 76,0 ц/га.

Паралельно зі збиранням пізніх зернових культур триває посів озимих. На сьогодні посіяно 11132 га, що становить 56% до планового завдання. Сходи отримано на площі 9635 га.