Про плани тваринників Барвінківського району на 2014 рік газеті «Вісті Барвінківщини» розповів начальник управління АПР Барвінківської РДА Геннадій Рой:

— Без перебільшення можна стверджувати: тваринницька галузь району робить ще один крок вперед. У січні місяці СТОВ АФ «Барвінківська» та ТОВ Аф «Подолівська» (а ці господарства – потужні агроформування, які серйозно налаштовані на відродження тваринницької галузі) набули нового статусу. Віднедавна агрофірма «Подолівська» підтвердила офіційно своє право бути племрепродуктором по розведенню великої рогатої худоби м’ясного напрямку абердино-ангузької породи. Агрофірма «Барвінківська», як вівчарське господарство, набула статусу племзаводу по розведенню овець асканійської тонкорунної породи таврійського типу. Тобто для господарств відкрилися серйозні перспективи для виходу із власною продукцією на елітні аграрні ринки. Це дасть можливість не тільки розширити ринок збуту, а й підвищити ціну на племінну тваринницьку продукцію.

Зараз же на вівчарських кошарах ТОВ АФ «Барвінківська» розпочався окіт вівцематок. Є підстави вважати, що ця відповідальна і важлива для тваринників кампанія пройде в цьому році організовано і чітко, адже цьому передувала велика клопітка підготовча робота.