У Борівській райдержадміністрації відбулося засідання ко­легії, під час якого розглядалися важливі питання з життя району. Про підсумки зби­рання ранніх зернових та зернобобових культур в сільськогосподарських підприємствах району та стан формуван­ня регіонального запасу продовольчого зерна на 2013-2014 маркетинговий рік розповів перший заступ­ник голови райдержадміністрації Володимир Могильов.

Він зазначив, що перед почат­ком жнив спеціалістами інституту рослинництва імені В.Я. Юр’єва проводи­лося визначення біологічної урожайності зернових та зернобобових культур за елементами структури уро­жаю. Відповідно до цього було доведено план валового виробництва ранніх зернових культур – 50346 тонн. Валовий збір ранніх зернових по всіх ка­тегоріях господарств Борівського району склав 62341 тонну. Краща урожайність була отримана в тих господарствах, які змогли забезпечити дотримання всіх вимог технології вирощування культур.

Вже визначено коло господарств, з якими до 1 жовтня 2013 року будуть укладені договори на форму­вання тримісячного запасу продовольчого зерна для забезпечення потреб насе­лення району у хлібі та хлібобулочних виробах на 2013-2014 маркетингові роки об’ємом 1300 тонн.

(За інформацією газети «Трудова слава»)