У Борівському районному будинку культури зі святково прикрашеної золотим колоссям сцени лине мелодія пісні «Родина», яку виконують борівські аматори Валентина Невмірич та Світлана Мірошніченко. Вона стала початком композиції «Україна, червона калина». Її учасниками були різного віку діти в українських костюмах з національною символікою. Так розпочалося святкування Дня працівників сільського господарства у Борівському районі.

До слова запросили голову райдержадміністрації Віталія Кіяна та голову районної спілки сільгосптоваровиробників Григорія Сало. Вони привітали присутніх та висловили велику подяку працівникам сільського господарства за працю, відданість і любов до рідної землі, за терпіння і витримку. Піднесеного настрою додала церемонія нагородження кращих працівників галузі. Почесні грамоти РДА та районної ради отримали трудівники практично кожного сільськогосподарського підприємства.

Почесними грамотами Харківського технічного університету ім. Петра Василенка нагороджені його випускники, які здобули великий авторитет і повагу на Борівщині. Серед них – голова Борівської райдержадміністрації Віталій Кіян, керівник та головний інженер ФГ «Моноліт» Сергій Супрун, Роман Стрельник, інженер СТОВ «Шийківське» Олег Нікітенко та інші.

Особливі слова вітання, глибокої вдячності за багаторічну сумлінну працю звучали на адресу ветеранів. Під щирі оплески присутніх їм вручили квіти.

Згадали на святі і Керівників з великої літери, заслужених людей не лише Борівщини, а й всієї України – народного депутата України, голову колишнього колгоспу «Зоря» Анатолія Григоровича Чепурного та Героя України, генерального директора агрофірми «Новий шлях» Анатолія Тихоновича Криворучка. Їм був присвячений фільм, який показали на святкуванні.

Зал зірвався бурхливими оплесками, коли на сцену виходять артисти з Харкова та Києва, які подарували сільським трударям великий святковий концерт. Закінчилося торжество частуванням смачним українським короваєм.

***

Наступного дня голова райдержадміністрації Віталій Кіян та сільгосптоваровиробники взяли участь у великому святковому ярмарку, організованому в місті Ізюмі сільськогосподарськими підприємствами Барвінківського, Борівського та Ізюмського районів.

(Газета «Трудова слава»)