За словами завідувача сектору містобудування та архітектури Чугуївської райдержадміністрації, головного архітектора району Петра Старусьова, на Чугуївщині втілюється в життя будівництво промислових та сільськогосподарських об’єктів.

В цьому році розпочалися роботи з будівництва комплексу будівель і споруд для збільшення потужностей і номенклатури сухих кормових продуктів в селищі Малинівка по вул. Олімпійської, яку веде ТОВ «БІКОРМ». Це дозволить підвищити потужність підприємства до 54,27 т сухої продукції на добу, а також органічних рідин — 60 куб.м на добу. ТОВ «Агросервіс» ЛТД на території Волохово-Ярського сільської ради почало будувати ще один корівник на 320 голів з переходом до майданчика для утримання молодняку та забійного пункту.

Завершено реконструкцію будівлі свинарника на фермі № 1 загальною площею 900 кв.м у селі Стара Гнилиця, його вже введено в експлуатацію. 1 липня закінчено першу чергу будівель і споруд кормоцеху складу фуражного зерна, корівника на 50 голів великої рогатої худоби з молочним блоком і лабораторією, розташованих на землях Есхарівської селищної ради.

(За інформацією сайту Чугуївської РДА)