Вчора, 06 серпня 2020 року, відбувся XXХІІ «Регіональний Форум Органічна Україна 2020. Харків» у форматі відео-Zoom-конференції, модератором якого виступила президент Громадської спілки виробників  органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» Олена Березовська.

На форумі обговорювалися питання формування ефективного і сталого політичного діалогу на місцевому, регіональному та національному рівнях для сприяння розвитку органічного сільського господарства, підвищення рівня обізнаності щодо органічного виробництва, збільшення місцевого виробництва органічної продукції та її споживання.

У роботі форуму взяли участь директор Департаменту АПР Сергій Прокопченко, представники районних державних адміністрацій, керівники сільськогосподарських підприємств, науковці та підприємці Харківської області.

Захід було проведено за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).