За участю першого заступника голови обласної державної адміністрації Марка Беккера 17 липня у Департаменті відбулось нагородження учасників ювілейної ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро – 2018».

Золоті медалі виставки та дипломи Міністерства аграрної політики та продовольства України отримали підприємства – учасники «Агро – 2018».

         Марк Беккер від імені голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної подякував за проведену плідну роботу та побажав досягнення нових вершин у майбутньому.

Перший заступник керівника обласної державної адміністрації зазначив, що третина валової продукції, виробленої в області, відноситься до агропромислового комплексу, а третя частина населення області працює у цій сфері.

«Наші аграрії отримують одні з кращих врожаїв пшениці та соняшнику. В останні роки Харківська область – у лідерах з виробництва озимої пшениці: в минулому році ми отримали рекордний урожай – понад 2,2 млн тонн. Всього зернових зібрали майже 4 млн тонн – це друге місце по Україні. Наші підприємства лідирують і в сфері перероблення, зокрема, з виробництва борошна», – сказав перший заступник голови ХОДА.

Він зазначив також досягнення в сфері тваринництва, підкресливши високу продуктивність молочного стада (за цим показником ми на другому місці в країні).

«У аграріїв Харківської області є висока відповідальність – а, значить, буде і результат», – підкреслив заступник голови ХОДА.

Довідка. «Агро-2018» – найбільша агропромислова виставка Східної Європи, найважливіший загальнодержавний захід в агропромисловому комплексі України. За підтримки понад 60 підприємств харчової та переробної промисловості на ювілейній ХХХ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2018», яка проходила у м. Київ 06-09 червня поточного року, Харківська область представила найбільшу експозицію, площа якої склала 100 кв. м. За підсумками виставки наш регіон отримав 3 золоті медалі, в тому числі головну нагороду виставки – золоту медаль «За краще висвітлення регіонального розвитку та кращу виставкову експозицію серед областей України». А також дві – в окремих номінаціях («За виробництво кращих екологічно чистих продуктів для дитячого харчування» – нагороджено КП «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування»; «За значний внесок у розвиток агропромислового комплексу» – агрофірма з Кегичівського району «Сади України) .