У Департаменті АПР в рамках проекту ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні», який впроваджується за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства, проходить семінар на тему «Нове харчове законодавство. Завдання, відповідальність та нові можливості для операторів ринку. Практичні аспекти впровадження процедур, заснованих на принципах НАССР».

 

Учасників семінару привітав заступник директора Департаменту АПР Костянтин Панфілов. Він підкреслив, що захід дозволить виявити практичні аспекти впровадження процедур, заснованих на принципах НАССР, та нові можливості для операторів цього ринка.

– Практично в усьому світі системи управління безпекою харчових продуктів визнають і застосовують як надійний спосіб захисту споживачів від небезпек, які можуть супроводжувати харчову продукцію. Впровадження систем управління безпечністю харчових продуктів вимагають законодавства Європейського Союзу, США, Канади, Японії та багатьох інших країн. У нас застосування систем ХАССП є обов’язковим для всіх підприємств, що займаються виробництвом або введенням в обіг харчових продуктів. Цього вимагають Закони України «Про безпечність та якість харчових продуктів» та «Про дитяче харчування». Для виходу на нові ринки, в тому числі міжнародні, для розширення вже існуючих ринків збуту і підвищення конкурентоспроможності продукції впровадження підприємствами цих систем є обов’язковим. На сьогодні,  згідно з даними ДП «Харківстандартметрологія», міжнародні системи управління безпекою та якістю харчових продуктів впроваджено на 72 підприємствах харчової та переробної галузі Харкова та Харківської області (ISO 22000 – на 27 підприємствах, система НАССР – на 45 підприємствах), – повідомив Костянтин Панфілов.