Для успішного проведення весняно-польових робіт сільськогосподарським підприємствам Кегичівського району потрібно 1582 тонни насіння зернових та зернобобових культур. Як повідомила начальник управління агропромислового розвитку Кегичівської РДА Ольга Семенюк, на сьогодні засипано 1854 тонни.

Перевірено сільгоспінспекцією майже все зерно – 1839 тонн, кондиційного насіння -122 % до потреби. Закуплено і завезено 72 тонни елітного насіння: ячменю – 54,4 тонни,  17 тонн гороху та 0,6 тонни проса.

Для захисту рослин від шкідників, бур’янів та хвороб господарствам району на весняний період необхідно майже 104 тонни пестицидів. Вже закуплено 91620 кг (88 %), в тому числі потреба в протруювачах забезпечена на 100 %, в гербіцидах – на 88 %, в фунгіцидах – на 83 %, в інсектицидах – 84%.

«Зараз у господарствах проводиться медичний огляд робітників, які будуть працювати з пестицидами, – розповіла Ольга Семенюк. – Організовано проведено медичний огляд в ПП «Агропрогрес», ФГ «Паритет А», ПАТ «Насінневе», ПОСП «Рояківка», ПОСП «Мажарка», ПОСП «Софіївка», ПСП ім. Щорса, СТОВ «Надія», ПП «Андріївка». В інших господарствах медичний огляд проводиться відповідно до графіка».

Для зберігання пестицидів в господарствах району є в наявності 14 паспортизованих складів.