У залі засідань Кегичівської РДА під головуванням заступника голови райдержадміністрації Є. Пономарьова проведено чергове засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії (РНПЕК).  

Для участі в обговоренні назрілих питань та прийняття  відповідних рішень були запрошені члени Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, працівники Держпродспоживслужби у Кегичівському районі, відділення поліції, районного відділу ГТУ МНС, представники сільськогосподарських підприємств, що займаються тваринництвом. У роботі комісії також  взяли участь голова районної ради Стефанюк Л.В. та начальник відділу безпечності харчових продуктів Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області Ситніков В.С.

На порядку денному розглядалось питання епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней та заходи з недопущення занесення її на територію району. Про ситуацію з даного питання інформував в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Кегичівському районі Ондер К.В.. 

За наслідками засідання РНПЕК прийняті дієві рішення, які направлено для безумовного виконання органам місцевого самоврядування, керівникам агроформувань, підприємств, організацій та відповідних районних служб.