Сьогодні, 4 червня, у Києві на території Національного Комплексу «Експоцентр України» відбулося офіційне відкриття XXXI Міжнародної агропромислової виставки “Агро-2019” за участі близько 1300 компаній із 15 країн світу. Серед учасників – делегація Харківської області, яка традиційно серед кращих на цьому міжнародному заході.

В рамках виставки пройдуть заходи ділової програми «АПК 4.0», яка є складовою частиною «Українського експортного тижня-2019» та проводиться у форматі дискусійних панелей, семінарів та тренінгів за ключовими напрямами: економічний, соціальний, екологічний та інноваційний простори.

Серед головних тем ділової програми:

– Стратегічні пріоритети та плани подальшого розвитку АПК;

– Державна підтримка-2019;

– Експорт продукції, додана вартість, органічне виробництво;

– Розвиток кластерів, кооперативів, фермерства, сільських територій і зеленого туризму;

– Інновації, технології, логістика фінансові інструменти;

– Адаптація до зміни клімату, збереження родючості ґрунтів, зрошення;

– Аграрна освіта та наука.

Окрім традиційної ділової частини, яка включає практичні семінари, конференції, презентації, круглі столи, програма виставки передбачає цілу низку інших цікавих заходів.

Зокрема, це «Агро Авто Шоу» – автомобільний фестиваль, експозиція легкових і комерційних авто, «AgroFoodFest» – тематичний фестиваль, експозиція ресторанів і крафтових виробників, український «Ярмарок» товарів народного промислу та «Аукціон племінних тварин», де кожен охочий отримає можливість взяти участь у відкритих торгах та придбати тварин рідкісних порід.

Основні тематичні напрями виставки – ЕкспоАгроТех, Агротранспорт і логістика, Біопаливо, Hi-Tech Агро, Animal’EX, Agro Build-Expo, FishExpo, Рослинництво і агрохімія, Organiс, Еквісвіт, Сучасний фермер, Eco House.

Під час виставки особлива увага приділятиметься новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей агробізнесу.

Довідково: «Агро-2019» – найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, прем’єрних показів в усіх галузях АПК України.