На вихідних на центральній площі м. Куп’янськ було проведено святковий продовольчий ярмарок з нагод 23-ї річниці Незалежності України та Дня міста Куп’янськ.

У святковому ярмарку взяли участь 20 сільськогосподарських підприємств та 10 фізичних осіб-підприємців міста та району. Ціни на продукти харчування були на 10% нижче, ніж на ринку. Загальна сума реалізованої продукції склала майже 324,0 тис. грн. Найбільш різноманітний асортимент продукції був представлений ПАТ “Агрофірма “8 Березня”, ТОВ “Садагроінвест”, ФОП Конченко Є.К., ФОП Кізім Г.І., ФГ “Хорошко Л.М.”, СТОВ “Мрія”, СВК по виробництву яловичини. Всі підприємництва району були відзначені почесними грамотами Куп’янської районної державної адміністрації та Куп’янської міської ради за активну участь у святковому ярмарку.

Також на ярмарку були представлені експозиції, які відображали українські традиції та культурне життя громади кожної сільської ради району. Радували око рушники, вишиванки, роботи в техніці різьблення по дереву тощо. Особливістю святкування стала презентація святкових караваїв від кожної сільської ради із зерна врожаю 2014 року, які після закінчення заходів були передані до Кругляківського та Кислівського стаціонарних відділень постійного або тимчасового проживання, до позаміського закладу оздоровлення та відпочинку “Прометей” та до блокпостів міста і району. За відображення національних традицій та культурного рівня життя громади всі сільські ради району були відзначені подяками Куп’янської районної державної адмініст­рації та Куп’янської міської ради.

Святковий настрій відвідувачам ярмарку створювали весела музика, гарні пісні у виконанні співаків та аматорських колективів районного Будинку культури. На головній сцені міста з самого ранку лунали пісні, танці та жарти. Тридцять закладів культури підготували 50 концертних номерів, присвятивши їх 23-й річниці Незалежності України та 359-й річниці заснування міста Куп’янськ.

(За інформацією сайту Куп’янської РДА)