27 березня свій 86-й день народження відзначив Герой Соціалістичної Праці Олексій Матвійович Онацький. Привітати іменинника від імені голови Лозівської районної державної адміністрації та голови Лозівської районної ради та від себе особисто завітали голова районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Олександр Козороз та заступник голови районної ради ветеранів Андрій Семеха.

Також виразити свою повагу та поспілкуватися з Героєм Соціалістичної Праці завітали майбутні аграрії Лозівщини, студенти Панютинського аграрного ліцею.

Гості вручили Олексію Матвійовичу подарунки, квіти та щиросердечно побажали міцного здоров’я, родинного затишку, енергії, благополуччя та довгих-довгих років життя на радість близьким та рідним людям. Олексій Онацький в свою чергу, звертаючись до молоді, підкреслив, що тільки працею багата і красива людина.

Олексій Матвійович Онацький народився у 1927 році в сім’ї селянина в селі Орілька Лозівського району. В 1940 році закінчив сім класів Полтавської школи Царедарівської сільської ради Лозівського району. З 1943 року працював в колгоспі імені Горького на різних роботах. У 1961 році, закінчивши курси механізаторів, працював буряководом. Ланка, яку очолював Олексій Матвійович, з року в рік збирала врожай цукрових буряків 500 центнерів з гектару.

За високі показники у вирощувані цукристих Онацькому О.М. було присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці. Він був нагороджений двома орденами Леніна, орденом Трудового Червоного Прапора та багатьма медалями.

Зараз Олексій Матвійович перебуває на заслуженому відпочинку і мешкає в селі Червоний Шахтар Царедарівської сільської ради Лозівського району.