У Лозівській районній державній адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації А. Шевченка відбувся районний семінар на тему: «Аграрні розписки в Україні».  На ньому були присутні керівники і головні бухгалтери сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району, спеціалісти управління агропромислового розвитку.

Перед присутніми з презентацією виступила координатор пілотного проекту «Аграрні розписки в Україні» Т. Бривко. Доповідач детально та в доступній формі розповіла про аграрні розписки як новий фінансовий інструмент доступу до фінансових і матеріально-технічних ресурсів сільгоспвиробників, їх переваги та механізм дії.

Юрист-консультант Ю. Вітка зупинилася на законодавчому забезпеченні проекту. Присутнім надано роздаткові наглядні матеріали презентації про Пілотний проект з координатами, як і де дізнатися про аграрні розписки.

Учасники семінару отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання. Зокрема, фермерів зацікавила товарна аграрна розписка на поставку сільськогосподарської техніки.