У Нововодолазькому районі під керівництвом голови РДА Олександра Сластіна відбулося засідання районної робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель, запобігання порушень земельного законодавства та роз’яснювальної роботи щодо земельної реформи.

На порядок денний засідання виносилися такі питання:

– про розгляд листа Державному агентству водних ресурсів України щодо аналізу ситуації, яка склалася із платежами за оренду водних об’єктів;

– про недопущення конфліктних ситуацій, пов’язаних із конкурентною боротьбою між сільгоспвиробниками за право користування земельними ділянками  та збору вирощеного на них врожаю;

– про недопущення масового розірвання чинних договорів оренди землі;

– про загибель посівів озимої пшениці врожаю 2016 року, для проведення відповідної перевірки за фактом та надання матеріалів на розгляд комісії техногенно-екологічної безпеки надзвичайних ситуацій в деяких сільськогосподарських підприємствах району.

За результатами засідання члени комісії визначили, що порушень згідно чинного земельного законодавства України не виявлено. Також комісією було вирішено всі необхідні матеріали підготовити та направити до Водного фонду України та в подальшому направити всі відповіді за місцем потреби.

(За інформацією сайту Нововодолазької РДА)