Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства, під час яких вшановували аграріїв Нововодолазького краю.

Цього дня ветерани праці та трудівники всіх сільськогосподарських підприємств району зустрілися, щоб поділитися досвідом та щиро привітати одне одного зі святом. Поздоровити  їх прийшли голова районної державної адміністрації Євген Королюк, голова районної ради Світлана Ротач, начальник агропромислового розвитку Анатолій Ляшенко, заступник директора Департаменту – начальник управління виробництва сільськогосподарської продукції Костянтин Панфілов, заступник директора Інституту рослинництва В. Я. Юр’єва Володимир Колісник, голова Нововодолазької районної партії «Блок Петра Порошенка” Солідарність” Раїса Соловйова, депутат Харківської обласної ради Микола Купрєєв, сільські та селищні голови району.

Звертаючись до присутніх, голова районної державної адміністрації  Євген Королюк  зазначив: «У нас є колосальний виробничий потенціал для того, щоб сільське господарство району динамічно розвивалося та славило район здобутками. Нехай з кожним роком показники вашої діяльності тільки поліпшуються, а починання будуть спрямовані на міцний і сталий розвиток аграрного сектору нашої держави».

Прийняли вітання і найщиріші побажання трударі і від начальника управління агропромислового розвитку Анатолія  Ляшенка, який проінформував присутніх про досягнення району в сільськогосподарській галузі.

 – З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякую усім працівникам сільського господарства за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки. Окремі слова подяки хочу висловити інвесторам, керівникам сільськогосподарських підприємств, які постійно допомагають територіальним громадам на місцях, – зазначив Анатолій Григорович.

По закінченню заходу кращих працівників сільського господарства району було нагороджено Почесними грамотами, а також вручені цінні подарунки.

Неперевершені враження отримали глядачі і від святкового концерту у виконанні колективів художньої самодіяльності області.

(За інформацією сайту Нововодолазької РДА)