У Первомайському районі відбулося засідання робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель, запобігання порушенням земельного законодавства та роз’яснювальної роботи щодо земельної реформи. У його роботі брав участь директор Департаменту АПР ХОДА Віталій Панов.

В ході засідання робочої групи була проведена співбесіда з керівниками 15 сільськогосподарських підприємств: СТОВ АФ «Україна Нова», ТОВ «Орількалатінвест», ТОВ АФ «Киселі», ТОВ СВП «Картамиш», СТОВ «Супіна Агро», СТОВ «Дмитровка», ЗАТ «Краснопавлівський КХП», ВКФ «Таїр», ПСП «Степок», ПП «Хлібороб», ПП «Сардур», ФГ «Умріхіна Ю.М.», ФГ «Агрос», ФГ «Ганна», ТОВ «СП Добрий господар». Обговорювалися питання оптимального співвідношення культур у сівозмінах, проведення контролю за періодичністю посівів сільськогосподарських культур та розроблення проектів землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозмін.

«На сьогодні завдання, поставлені Президентом України Віктором Януковичем та губернатором Харківської області Михайлом Добкіним, полягають у раціональному та ефективному використанні землі, збереженні її родючості та приведенні у відповідність до норм чинного законодавства стану користування земельними ділянками з урахуванням проектів сівозмін. Власники земельних ділянок (паїв) повинні як відчувати себе захищеними у матеріальному відношенні при проведенні розрахунків з ними сільгосптоваровиробниками, так і розуміти те, що після користування їхньою землею вона залишиться такою ж родючою та цінною, що буде запорукою їх впевненості у завтрашньому дні», – підкреслив Віталій Панов.

(За інформацією сайту Первомайської РДА)