В Первомайській районній державній адміністрації відбувся семінар-нарада на тему готовності сільгосппідприємств району до весняно-польових робіт у 2013 році.

У семінарі взяли участь керівники та спеціалісти сільгосппідприємств району всіх форм власності, спеціалісти управління агропромислового розвитку, а також відділи РДА.

Як зазначила начальник управління агропромислового розвитку РДА Л.В. Зубкова, передпосівний і посівний періоди 2012 року були забезпечені опадами у достатній кількості. Сходи озимих культур дружні, добре розвинені рослини озимих. Відбір монолітів і результати їх відрощування показали, що 65% озимих культур знаходяться у хорошому стані, 35% – у задовільному.

На початок лютого життєздатність рослин озимих культур складає 92-97%. Незважаючи на це, необхідно продовжувати здійснювати систематичний контроль за станом посівів у зимовий період і з перших днів весни з урахуванням погодніх умов, вибудувати систему догляду за озимими. Це стосується ранньовесняної підгодівлі і хімічного захисту від бур’янів, шкідників і хвороб.

(За матеріалами газети «Знамя труда»)